Maskoton - mega maskotki na wynajem

FAQ

Pytania i odpowiedzi

Oferujemy białego misia Bruno i pandę Yuki, obie w imponującej wysokości 2,6 metra.

Nasze maskotki są odporne na niskie temperatury, ale dla zachowania bezpieczeństwa i trwałości, nie oferujemy usług w silnym wietrze oraz podczas deszczu na otwartym powietrzu.

Działamy głównie na terenie Pomorza. Koszty dojazdu są naliczane osobno i zależą od konkretnej lokalizacji imprezy.

Tak, nasze maskotki są zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie dzieci. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Ze względu na ograniczoną widoczność maskotek - ostrożność wskazana

Koszty zależą od lokalizacji i czasu wynajmu. Prosimy o kontakt w celu uzyskania spersonalizowanej oferty.

Tak, nasze maskotki potrafią wykonywać różne ruchy: chować głowę, puszczać oczko i bawić się z gośćmi, dostarczając interaktywnej rozrywki.

Oferujemy personalizowane filmy z udziałem maskotek oraz bukiety kwiatów z balonów, aby urozmaicić Twoją imprezę, oraz możliwość oferty mix 1+1 (do uzgodnienia).

Niestety, nie możemy dostosować ubiór maskotki do tematu Twojej imprezy.

Tak, oczywiście! Nasze maskotki, taki jak biały miś Bruno i panda Yuki, świetnie współgrają ze sobą, dodając jeszcze więcej radości i uroku każdemu wydarzeniu. Zamów obie maskotki i uczynij swoją imprezę wyjątkową podwójnie!

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, aby omówić szczegóły i złożyć zamówienie. Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wszystkie pytania!

Bądźmy w kontakcie

Masz jakieś pytanie?
Skontaktuj się ze mną!